Ana Sayfa  Sohbet  Türkiye  E-Kart    Messenger    Güzel Sözler  Fıkralar  Oyun  Radyo İletişim

GünLük GazeteLer :    GünLük Burcunuz :      ♥ Live Messenger


  Harika bir İletişim Aracı! MSN Messenger

  MSN Messenger, arkadaşlarınıza ifade simgeleri içeren anlık iletiler, resimler ve dosyalar göndermenizi, bilgisayarınızdan dünyanın herhangi bir yerini telefonla aramanızı, birisinin size ileti yazmakta olduğunu görmenizi, kişilerin cep telefonlarına ileti gönderebilmenizi ve daha pek çok kolaylık sağlayan bir anlık ileti programıdır. MSN Messenger, arkadaşlarınızın ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilmenize, onlara ileti gönderip alabilmenize olanak sağlar. Bu ücretsiz programı telefon görüşmeleri yapmak, çağrı cihazına ileti göndermek, arkadaşlarınızla resim ve müzik alışverişi yapmak ve diğer pek çok amaç için kullanabilirsiniz.

  Kimlerin çevrimiçi olduğunu görün ve anlık ileti gönderip alın

  Arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğunu görebilir ve onlara anlık ileti gönderip alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ayrı ayrı konuşabileceğiniz gibi, aynı konuşma penceresinde en fazla 14 kişiyle sohbet edebilirsiniz. Otomatik yazma göstergesi, arkadaşlarınızdan birinin size yanıt yazdığını bilmenizi sağlar.
  Uluslararası telefon görüşmeleri yapın

  Dünyanın herhangi bir yerinden çok az bir ücrete arama yapabilirsiniz. Kullanacağınız telefon servisine siz karar verin! Sağlayıcılar listesinden sizin için en iyi olanı seçin.

  Yazmak yerine konuşun

  Yazmayı bırakın! Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşınızla bilgisayarınızın mikrofonunu ve hoparlörleri kullanarak konuşun.

  Ancak, MSN Messenger ile telefon görüşmesi yaptığınızda tüm standart telefon ücretleri ile Internet servis sağlayıcınız (ISS), telefon, cep telefonu veya taşınabilir aygıt servisi için normalde ödediğiniz bağlantı ücretlerinin de uygulandığını unutmayın.

  Ayrıca ülkeye özgü bazı kısıtlamalar bulunmaktadır; yasa gereği yasak olan yerlerde geçersizdir. Internet aramaları bazı ülkelerde yasalarla düzenlenmekte ve engellenmektedir.
  MSN Üye Dizini ile yeni arkadaşlar edinin

  İlgi alanlarınızı paylaşabileceğiniz kişileri veya uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızı MSN Üye Dizini'nde arayın. Böylece çevrimiçi olarak tanıştığınız kişilerle veya eski arkadaşlarınızla MSN Messenger aracılığıyla sohbet edebilirsiniz.

  MSN Today ile güncelliğinizi koruyun

  MSN Today, MSN'deki en son haber ve bilgileri içeren, MSN Messenger müşterileri için özelleştirilmiş günlük bir rapordur. MSN Today ile My MSN sayfasına, Hotmail'e,
  Kullanımı Kolay

  İfade simgesi aşağı açılan listesi

  Hangi tuşu kullanmanız gerektiğini hatırlamak zorunda değilsiniz; arkadaşınıza göndermek istediğiniz ifade simgesini tıklatmanız yeterlidir.

  Kişiler listenizi gruplar halinde düzenleyin

  Düzenli olun! Aile üyeleri, arkadaşlar veya futbol takımındaki arkadaşlarınız gibi kendi gruplarınızı oluşturun.

  Artık kişi listenizi gruplar halinde sıraladığınızda, her bir grupta yalnızca o sırada çevrimiçi olan kişilerin görüntülenmesini sağlama seçeneğiniz var. Diğer kişiler otomatik olarak 'Çevrimiçi Değil' adındaki ayrı bir grup içinde sıralanırlar.

  Tüm özelliklere hızlı erişim

  Telefon Görüşmesi Yapmak, Sohbet Odalarına Gitmek veya diğer MSN Messenger özelliklerini kullanmak için bir tıklatma yeterlidir.

  Tüm kişilerinizi tek bir adres defterinde bulun

  Adres Defterim, MSN veya Hotmail adres defterinizdeki arkadaşlarınızı Messenger kişi listenize ya da Messenger kişi listenizdekileri MSN veya Hotmail adres defterinize eklemenizi kolaylaştırır. Farklı listeler kullanmak artık geçmişte kaldı.

  Messenger'ı Özelleştirin

  Görünen adınızı değiştirin

  Görünen adınızı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz. Şimdi "Muzaffer Can" iken az sonra, "Mütevazı Can" olabilirsiniz. Eğlenmenize bakın! Anlık iletinin amacı budur zaten!

  Zengin özelleştirme

  Yazı tipinizin stilini, rengini ve boyutunu değiştirebilir, MSN Messenger'a Windows Renk Düzeni'ni bile uygulayabilirsiniz. Anlık ileti aldığınızda veya arkadaşınız çevrimiçi olduğunda çalan özel sesler atayabilirsiniz. Özelliklerine devamlı erişebilmek için MSN Messenger'ın ön planda görünmesini sağlayabilirsiniz.

  MSN Messenger'ı geliştirmemize yardımcı olun

  Müşteri Deneyimi Geliştirme Programına katılarak MSN Messenger'ın kalite, güvenilirlik ve performans gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Bunu, Messenger'ın sonraki sürümünün tasarımına yardımcı olma şansı olarak görebilirsiniz.


  WINDOWS LIVE MESSENGER (MSN MESSENGER) DOWNLOAD ETMEK İÇİN TIKLAYIN